5
grafika

server.equilibrie.cz:5121

online

grafikagrafika

Herní čas: 02. 01. 1217 14.04

grafika
grafika
grafika
grafika
Vylepšení krajiny
grafika
Systémy
grafika
Kouzla, magie a modlitby
grafika
Dovednosti a odbornosti
grafika
Bestie, přítelíčci, summoni a jiná havěť
grafika
Vylepšení AI
grafika
Craft
grafika
Různé drobnosti
grafika
Možnosti pro vyspělé hráče
grafika
Úpravy povolání
grafika
DM nástroje

Equilibrie nabízí


Sběr a dolování


náhled Kategorie Craft
Zdroj Equilibrie
Stav Aktivní
H
lavním zdrojem obživy pro většinu postav na Equilibrii je jedna z činností ze systému sběru a dolování. V současné době je implementováno devět činností sběru a dolování od sbírání hub přes hledání věcí a kutání rud až po tábornické vaření. V současné době je možné takto získat přes 50 různých druhů surovin.

Ve všech těchto činnostech se jejich opakováním postava postupně zlepšuje a zdokonaluje. Každá postava má tzv. dispozice pro tu kterou činnosti na základě jejích statistik. Svoje dispozice si můžete zjistit použitím knihy Výroby, jenž každá postava obdrží při vstupu do světa.

Některé činnosti jsou výnosnější, jiné ne, některé jsou namáhavější více jiné méně. Samozřejmostí je zvýšená únava, žízeň a hlad při provozování těchto činností a to v závislosti na typu činnosti.

Získané suroviny je možné buď použít pro craftové činnosti (v Rozšíření), nebo je rovnou prodat NPC obchodníkům. Cena u obchodníků se samozřejmě liší oblast od oblasti, někde je některých surovin dostatek, jinde nedostatek. Poživatelné suroviny je samozřejmě možné ihned konzumovat.

Na Equilibrii je implementován tzv. non-click sběr/dolování - na žádnou surovinu totiž nelze kliknout a surovina se nijak neodlišuje od okolí. Pro najití suroviny je třeba užíd speciální dovednosti Pokročilé ovládání postavy. Jakmile postava surovinový zdroj nalezne, tak teprve poté jej může začít využívat opět pomocí Pokročilého ovládání postavy.

náhled náhled