6
grafika

server.equilibrie.cz:5121

online

grafikagrafika

Herní čas: 02. 01. 1217 17.31

grafika
grafika
grafika
grafika
Vylepšení krajiny
grafika
Systémy
grafika
Kouzla, magie a modlitby
grafika
Dovednosti a odbornosti
grafika
Bestie, přítelíčci, summoni a jiná havěť
grafika
Vylepšení AI
grafika
Craft
grafika
Různé drobnosti
grafika
Možnosti pro vyspělé hráče
grafika
Úpravy povolání
grafika
DM nástroje

Equilibrie nabízí


Nová kouzla a modlitby


náhled Kategorie Kouzla a modlitby
Zdroj Equilibrie
Stav Aktivní
E
quilibrie nabízí víc jak 100 zcela nových kouzel a to jak plně funkčního charakteru, např. nejrůznější štíty proti různým typům zranění, tak i vyvolávací kouzla, ale i čistě RP kouzla jako je ovládání počasí či tvorba iluzí jenž jsou průchozí, zvukových iluzí nebo vyvolávání předmětů či dvojníků.

Mnoho kouzel má navíc rozšířené možnosti použití pomocí externích magikých knih, pomocí kterých lze nastavit specifické chování výsledného kouzla. Tak je možné např. povolávat místo standardní jedné bestie celou řadu bestií ačkoliv povolávání funguje i bez rozšiřující knihy. Dále je možné např. upravovat intenzitu a barvu kouzla Světlo, Trvalý plamen apod.., nastavovat si jednu z 50+ proměn sebe či ostatních, vytvářet množství iluzí, proklít předmět, transformovat se perzistentně do licha, povznést se, otevřít průchozí bránu do pekel či vyšších sfér, kouzlem si zavázat postavu nebo ji proklít atd...

Mág na Equilibrii tak získává množství výrazových kouzel a prostředků. Kompletní seznam nových kouzel naleznete na fóru Equilibrie.

náhled náhled
náhled náhled
náhled náhled