2
grafika

server.equilibrie.cz:5121

online

grafikagrafika

Herní čas: 17. 09. 1202 17.11

grafika
grafika
grafika

Ke stažení


Soubory potřebné pro hru


Equilibrie 2.2.4
Windows instalátor
1,21 GB Kompletní balík haků Equilibrie 2.2 (včetně případných oprav), aneb základ, který pro hraní na Equilibrii potřebujete. Prostě jen stáhněte a spusťte. O vše potřebné se postará instalátor sám. Včetně hudebních skladeb.
Equilibrie 2.2.4
7-Zip archiv
1,21 GB Kompletní balík haků Equilibrie 2.2 (včetně případných oprav), aneb základ, který pro hraní na Equilibrii potřebujete. Prostě jen stáhněte a rozbalte do složky se hrou.
Update Equilibrie 2.2.4
Windows instalátor
12,8 MB Aktualizační balík haků Equilibrie 2.2 pro update z verze haků 2.1. Prostě jen stáhněte a spusťte. O vše potřebné se postará instalátor sám. Včetně hudebních skladeb.
Update Equilibrie 2.2.4
7-Zip archiv
11,2 MB Aktualizační balík haků Equilibrie 2.2 pro update z verze haků 2.1. Prostě jen stáhněte a rozbalte do složky se hrou.
Čeština 4 MB Kompletní čeština pro NWN i s oběma datadisky. Doporučujeme nainstalovat!
Knihovna pro použití češtiny pod linuxem 200 kB Od autora Anade tu máme knihovnu pro použití české klávesnice v NWN v Linuxu. Stačí knihovnu nakopírovat do adresáře NWN a nwmain spouštět takto:
LD_PRELOAD="./libNWNcp1250.so" nwmain "$@"
Je potřeba mít funkční českou klávesnici libovolného rozložení. Nefungují znaky Ó, É, Ň (jen verzálky). Místo znaku Č (který taky klient NWN nebere) je generován znak Ç, který se ovšem zobrazuje českým fontem jako Č (týká se také jen verzálky). Pro kompilaci je třeba mít instalovanou knihovnu SDL (Simple Directmedia Layer) včetně hlavičkových souborů (balíček libsdl1.2-dev). Anade zkompilovaná knihovna v archivu použila SDL verze 1.2.13, ale neměla by být závislá na konkrétní verzi SDL (otestováno proti verzi 1.2.11). Využívá se volání existující knihovny SDL, kterou nwmain (i moje knihovna) očekává v podadresáři lib (tedy nevyužívá se systémová knihovna, ale lokální). Pokud jste odstranili z proměnné LD_LIBRARY_PATH adresář ./lib, měla by se využívat systémová knihovna.
Equilibrie Unix spouštěč Od Romy máme speciální užitečný prográmek pro Unix jenž umí spouštět NWN, automaticky se přihlásit na Equilibrii, vede dva log soubory, konvertuje screeny a spousty dalších užitečných věcí.

Postup instalace

  1. Nainstalujte Neverwinter Nights
  2. Nainstalujte první datadisk Shadows of Undrentide
  3. Nainstalujte druhý datadisk Hordes of the Underdark
  4. Proveďte update na verzi 1.69, buď automatickou aktualizací z menu NWN nebo stažením
    critical rebuild instalátoru ze stránek Bioware a instalací.
  5. Nainstalujte si případně češtinu.
  6. Stáhněte si a nainstalujte haky Equilibrie 2.2.
  7. Můžete hrát!