0
grafika

server.equilibrie.cz:5121

online

grafikagrafika

Herní čas: 09. 12. 1204 21.11

grafika
grafika
grafika
grafika
Vylepšení krajiny
grafika
Systémy
grafika
Kouzla, magie a modlitby
grafika
Dovednosti a odbornosti
grafika
Bestie, přítelíčci, summoni a jiná havěť
grafika
Vylepšení AI
grafika
Craft
grafika
Různé drobnosti
grafika
Možnosti pro vyspělé hráče
grafika
Úpravy povolání
grafika
DM nástroje

Equilibrie nabízí

předchozí další


Upravené realističtější zbraně a zbroje


obrázek Kategorie Různé drobnosti
Zdroj Equilibrie
Stav Aktivní
V
eškeré zbraně a zbroje prošly na Equilibrii úpravou tak, aby každá zbraň měla silnější a slabší stránku a nelišily se pouze svým vzhledem. Některé zbraně mají zesílené zranění jenž působí (např. luky a sekery), další jsou opatřeny postihy na krytí se postavy nebo obranné číslo.

Díky posílení luků získávají lučištnická povolání naprosto nový rozměr. Sám lučištník proti bestiím mnoho nezmůže, ale spolu s bojovníkem obranářem se jedná o smrtící kombinaci.

Například halapartna je velmi silná zbraň ideální proti jednomu nepříteli. Bojovník s halapartnou zasazuje silné rány a nepřítele si nepustí k tělu, ovšem pokud je obestoupen nepřáteli tak se již halapartnou nemůže krýt. Halapartna je tak ideální zbraní do chodeb, ale na volném prostranství se meči nevyrovná.

Podobně jsou upraveny zbroje, ty jsou členěny podle výrobních technologií a každá ze zbrojí nabízí něco jiného než další typy. Postupem času se tak nestává nejvýhodnější jen plná plátová zbroj (pomineme-li váhu), ale pro každý způsob boje je nejvýhodnější jiná zbroj.

Jak zbraně tak i zbroje je možné zakoupit (případně i s vyzkoušením před koupí) v širokém množství druhů a typů od těch běžných typů až po exotické a speciální. Ne všechno zboží je ovšem k dispozici všude.