5
grafika

server.equilibrie.cz:5121

online

grafikagrafika

Herní čas: 09. 12. 1204 22.36

grafika
grafika
grafika
grafika
Vylepšení krajiny
grafika
Systémy
grafika
Kouzla, magie a modlitby
grafika
Dovednosti a odbornosti
grafika
Bestie, přítelíčci, summoni a jiná havěť
grafika
Vylepšení AI
grafika
Craft
grafika
Různé drobnosti
grafika
Možnosti pro vyspělé hráče
grafika
Úpravy povolání
grafika
DM nástroje

Equilibrie nabízí

předchozí další


Míčovaná


náhled Kategorie Různé drobnosti
Zdroj Equilibrie
Stav Aktivní
P
oněkud drsnější kontaktní míčová hra zejména pro pány. Vzdáleně připomíná mix rugby a kriketu. Hraje se na hřišti se dvěma brankami (ty jsou skádací jako třeba svíčky) ve dvou družstvech s jedním míčem a s pálkami. Cílem hry je dostat míč do branky protivníků v daném čase a to co nejvíckrát. Míč se smí pouze nosit. Míč se soupeři vyráží z rukou pálkou. Všechny potřebné předměty jsou volně k zakoupení za nízké ceny.

V praxi to může vypadat tak, že se domluví 2 a více postav, postaví dvě branky, rozdělí se do družstev (k dispozici je i dres) a vezmou si do rukou pálky. Vylosuje se nebo se dohodne kdo bude mít míč při začátku. Ta postava si vezme do ruky míč a pálku si nechá v batohu. Tím hra začíná.

Kdokoliv provede pálkou útok na nositele míče tak získává míč - objeví se mu v inventáři a skočí mu místo pálky do ruky, protivníkovi zase skočí do ruky pálka z inventáře. Když se někdo dotkne branky s míčem v ruce tak branka zaznamenává bod. Pak se na cca 20 sec vypne jako ochranu před několikanásobným klikáním. Na rozložené brance je napsán návod jak s ní zacházet. Pálky i míč jsou upravené tak aby dávaly co nejmenší zranění aby se hráči nepobili navzájem.

Přesto se jedná o poměrně drastický sport a je dobré aby byl poblíž schopný kněz či ranhojič.