7
grafika

server.equilibrie.cz:5121

online

grafikagrafika

Herní čas: 15. 07. 1220 15.29

grafika
grafika
grafika
grafika
Vylepšení krajiny
grafika
Systémy
grafika
Kouzla, magie a modlitby
grafika
Dovednosti a odbornosti
grafika
Bestie, přítelíčci, summoni a jiná havěť
grafika
Vylepšení AI
grafika
Craft
grafika
Různé drobnosti
grafika
Možnosti pro vyspělé hráče
grafika
Úpravy povolání
grafika
DM nástroje

Equilibrie nabízí

předchozí další


Systém mzdy


náhled Kategorie Systémy
Zdroj Equilibrie
Stav Aktivní
Z
ajímavou možností je začlenění postavy do již existujícího uskupení NPC bytostí, např. stráže, paladinský řád, kněží, bardé, Magická Univerzita, učedník u řemeslníka, atd...

Taková postava nejen získává zázemí dané skupiny, ale zároveň je zde možnost, že postava bude vydělávat svou činností v této skupině plat. Přijmutí do NPC uskupení je vždy možné pouze pomocí DM a pouze DM může nastavit postavě platový poměr a výměr. Vždy je tak zajistěno, že hráč takové postavy bude natolik vyspělý, aby svého postavení nezneužíval. Vstupem do NPC uskupení se samozřejmě postava zavazuje plnit své povinnosti a jednat v souladu se zaběhlými zvyklostmi uvnitř NPC uskupení.

Taková postava plat vydělává automaticky pokud se pohybuje v daných oblastech (např. stráž po městě, student po chodbách Univerzity atd..). Je zde i možnost nastavit procentuelně nabíhání platu i mimo tyto dané oblasti, např. léčitel s náběhem 25% platu mimo dané oblasti a s 100% náběhem platu uvnitř oblastí, nebo špeh s náběhem 100% i mimo domácí oblasti.

Částku výplaty stanovuje DM při přijímání postavy do NPC uskupení. Postava se pak jednou za čas staví za daným NPC a vyzvedne si vydělanou částku. Tento systém je určen především postavám, které nechtějí nebo nemohou získavat peníze jinou činností.

Z hlediska systému, je zde samozřejmě omezení na nastavené pracovní příležitosti, ale pakliže postava dlouhodobě a vážně uvažuje a usiluje o nějakou pracovní příležitost mimo tento systém, tak je možné donastavit systém i na tuto požadovanou činnost. Jedinou podmínkou je jistota WB/DM týmu, že hráč takovéto postavy to myslí se svým zájmem upřímě a neopustí jej po týdnu hraní.