7
grafika
server.equilibrie.cz:5121
grafika
grafika
grafika
grafika
grafika
Členové týmu Equilibrie
grafika
Jak kontaktovat DM ve hře
grafika
Sál slávy

Sál slávy

T
ato stránka je věnována těm členům týmu či jiným osobám jenž již nejsou aktivní ale významnou měrou přispěli Equilibrii jako takové. Budiž jim dík!

Ježura


Public Relations, Administrace fóra, Adminostrace stránek.

Stál u Equilibrie od jejího tajného prvopočátku, poskytoval tvůrčímu týmu potřebnou motivaci a vzpruhu. Po spuštění Equilibrie se stal jejím oddaným plamenným zastáncem a neúnavným propagátorem. V červnu 2007 byl pro značné neshody názorů vizí vyřazen z týmu. Patří mu díky za to mnoho co udělal pro svět.

Eskel Enrikesh


DM

Neúnavné "hodné" (možná někdy až přísliš) DM. Jako DM provázel Equilibrii téměř od jejího spuštění a za ten čas přinesl hráčům mnoho pěkných a nezapomenutelných chvil. V červnu 2007 byl vyřazen z týmu pro neaktivitu. Díky za všechny nezapomenutelné chvíle.

Danseur


DS

Nadějné DS, jenž bohužel po krátkém čase přestalo být aktivní. V červnu 2007 byl vyřazen z týmu pro neaktivitu.

Sic


DS

Nadějné DS, jenž bohužel po krátkém čase přestalo být aktivní. V říjnu 2007 byl na vlastní žádost vyřazen z týmu pro neaktivitu.

Kirros


Model maker

Ač není a nikdy nebyl členem, v týmu je považován za jakéhosi "externího WB". Právě on vytvořil pro Equilibrii mnoho jedinečných a unikátních předmětů. Například držitelné magiony a rýžovací pánce, petrobarevné deštníky atd.. A pokud vše půjde dobře jistě se i v budoucnu dočkáme dalších úžasných věciček z jeho dílny. Mnohé díky za jeho obětavost.

Sylmael


Model maker

Ač není a nikdy nebyl členem, v týmu je považován za jakéhosi "externího WB". Právě on vytvořil pro Equilibrii jedinečné a unikátní nasaditelné čelenky. A pokud vše půjde dobře jistě se i v budoucnu dočkáme dalších úžasných věciček z jeho dílny. Mnohé díky za jeho obětavost.