4
grafika

server.equilibrie.cz:5121

online

grafikagrafika

Herní čas: 07. 01. 1220 18.48

grafika
grafika
grafika
grafika
Členové týmu Equilibrie
grafika
Jak kontaktovat DM ve hře
grafika
Sál slávy

Sál slávy

T
ato stránka je věnována těm členům týmu či jiným osobám jenž již nejsou aktivní ale významnou měrou přispěli Equilibrii jako takové. Budiž jim dík!

Labir & Onyx


Majitelé světa

Stáli u Equilibrie od jejího tajného prvopočátku a vedli ji aktivně či v pozadí více než jednu dekádu. Bez nich by svět nejen nebyl takový, jaký ho najdete dnes, ale ani by nikdy nevznikl.

Ježura


Public Relations, Administrace fóra, Administrace stránek.

Stál u Equilibrie od jejího tajného prvopočátku, poskytoval tvůrčímu týmu potřebnou motivaci a vzpruhu. Po spuštění Equilibrie se stal jejím oddaným plamenným zastáncem a neúnavným propagátorem. V červnu 2007 byl pro značné neshody názorů vizí vyřazen z týmu. Patří mu díky za to mnoho co udělal pro svět.

Eskel Enrikesh


DM

Neúnavné "hodné" (možná někdy až přísliš) DM. Jako DM provázel Equilibrii téměř od jejího spuštění a za ten čas přinesl hráčům mnoho pěkných a nezapomenutelných chvil. V červnu 2007 byl vyřazen z týmu pro neaktivitu. Díky za všechny nezapomenutelné chvíle.

Kirros


Model maker

Ač není a nikdy nebyl členem, v týmu je považován za jakéhosi "externího WB". Právě on vytvořil pro Equilibrii mnoho jedinečných a unikátních předmětů. Například držitelné magiony a rýžovací pánce, petrobarevné deštníky atd. A pokud vše půjde dobře jistě se i v budoucnu dočkáme dalších úžasných věciček z jeho dílny. Mnohé díky za jeho obětavost.

Sylmael


Model maker

Ač není a nikdy nebyl členem, v týmu je považován za jakéhosi "externího WB". Právě on vytvořil pro Equilibrii jedinečné a unikátní nasaditelné čelenky. A pokud vše půjde dobře jistě se i v budoucnu dočkáme dalších úžasných věciček z jeho dílny. Mnohé díky za jeho obětavost.