6
grafika
server.equilibrie.cz:5121
grafika
grafika
grafika
grafika
grafika
Vylepšení krajiny
grafika
Systémy
grafika
Kouzla, magie a modlitby
grafika
Dovednosti a odbornosti
grafika
Bestie, přítelíčci, summoni a jiná havěť
grafika
Vylepšení AI
grafika
Craft
grafika
Různé drobnosti
grafika
Možnosti pro vyspělé hráče
grafika
Úpravy povolání
grafika
DM nástroje

Equilibrie nabízí


Dispell hůlky


obrázek Kategorie Vylepšení AI
Zdroj Equilibrie
Stav Aktivní
Z
ajímavou unikátní věcí jsou tzv. dispell hůlky. Některé NPC, povětšinou významní členové sociální struktury daného společenství (mágové, velitelé, arcikněží atd..) mají ve svém vlastnictví tyto hůlky, kterými mohou podle potřeby cíl zbavit některých kouzel.

NPC s touto hůlkou si vybírá cíle zejména podle viditelných projevů nakouzlení a podle toho jakou nebezpečnost pro něj jim NPC přisoudí (vzdálenost, boj, vzhled, povolání, počet viditelných efektů...). Poté je možnost, že NPC dispell hůlku použije.

Pakliže tedy vaše postava svítí kouzly jako vánoční stromeček a vedle vás jde jiná postava jen s několika kouzly bez viditelného efektu, pak s největší pravděpodobostí, když dojde na použití této hůlky tak, pokud se vaše postava zapojí do boje, bude hůlka použita na ni. V boji a na výpravách do nebezpečných oblastí je proto nutné kalkulovat i s tímto nebezpečím.

Největší nebezpečí tyto dispell hůlky představují pro osamocené čaroděje, zaklínače a kleriky. Což vede k nutnosti do nebezpečnějších oblastí chodit s podporou postav bojových povolání.