0
grafika

server.equilibrie.cz:5121

online

grafikagrafika

Herní čas: 01. 02. 1221 18.51

grafika
grafika
grafika
grafika
Vylepšení krajiny
grafika
Systémy
grafika
Kouzla, magie a modlitby
grafika
Dovednosti a odbornosti
grafika
Bestie, přítelíčci, summoni a jiná havěť
grafika
Vylepšení AI
grafika
Craft
grafika
Různé drobnosti
grafika
Možnosti pro vyspělé hráče
grafika
Úpravy povolání
grafika
DM nástroje

Equilibrie nabízí


Všeobecná DM/WB podpora


obrázek Kategorie Možnosti pro vyspělé hráče
Zdroj Equilibrie
Stav Aktivní
W
B a DM tým Equilibrie se snaží všemožně podporovat zejména hráče jenž označujeme jako tzv. "hostitele" - hráče jenž svou hrou cíleně baví sebe ale především své okolí pořádáním vlastních questů (autoquesty), řízením nějakého uskupení postav, pořádáním výprav, atd..

Hraní takové postavy je dosti značnou obětí ze strany hráče a vyžaduje od daného hráče i odepření luxusu "soukromničení" tj. nahlížení na vše okolo ve stylu "co to přinese mojí postavě?". Ostatní hráči, jenž zatím do této fáze nepostoupili (ozn. "hosté") jsou tak baveni i v případě, že DM není ve hře. Důležité je, aby i hráči "hosté" do jisté míry vycházeli vstříc postavám těchto hráčů. Nikoliv svým postojem nebo tolerancí, ale reálnou podporou hry - např. pokud existuje postava/hráč produkující mapy krajiny tak si nějaké kusy zakoupit - postoj "to si zjistím sám, takhle blbě peníze neutratím" je přesně to co zabíjí nadšení a motivaci zlepšit hru ostatním z pozice "hostitele".

Tito hráči jsou pak podporováni nejen aktivitou DM týmu, ale i v případě potřeby speciálními předměty či zařízením s navázaným systémem podle konkrétních potřeb (např. zařízení produkující předměty map s nastavitelným názvem).

Postavy vstupující do některého z NPC uskupení získávají po čase působení v tomto uskupení i veškeré výhody zázemí včetně dostupného jídla a odpočinku zdarma, vybavení nebo i společných perzistentních kontejnerů zdarma.