5
grafika

server.equilibrie.cz:5121

online

grafikagrafika

Herní čas: 03. 01. 1217 01.31

grafika
grafika
grafika
grafika
Vylepšení krajiny
grafika
Systémy
grafika
Kouzla, magie a modlitby
grafika
Dovednosti a odbornosti
grafika
Bestie, přítelíčci, summoni a jiná havěť
grafika
Vylepšení AI
grafika
Craft
grafika
Různé drobnosti
grafika
Možnosti pro vyspělé hráče
grafika
Úpravy povolání
grafika
DM nástroje

Equilibrie nabízí


DM žezla a featy


obrázek Kategorie DM nástroje
Zdroj Equilibrie
Stav Aktivní
D
M na Equilibrii mají k dispozici množství roztodivných DM nástrojů s množstvím voleb. Díky základnímu ADS systému Equilibrie není množství voleb DM nástrojů a i hráčských nástrojů omezeno. Např. univerzální DM žezlo tak obsahuje 120+ voleb, nebo počet voleb na žezlu efektů dosahuje prakticky 140 voleb. Celkový počet voleb v DM nástrojích Equilibrie přesahuje 1.000.

DM tak v každém okamžiku má plnou kontrolu nad světem včetně všech Equilibrijských systémů jako je únavam hlad, aura atd...

Standardně mají DM mnohem silnější variantu těchto nástrojů - speciální DM featy, jenž jako barevná tlačítka ve quickslotech jsou okamžitě po nalogování k dispozici. Navíc použití těchto tlačítek nevyžaduje akci a proto DM mohou reagovat s doposud nebývalou rychlostí a pružností.

K dispozici tak mají DM nástroje jako:

DM kalkulátor pro výpočet ceny nového předmětu, kopírování a nastavování předmětů.
DM feat postav ovládající veškeré systémy na postavě jako hlad, žízeň, opilost, auru, subrasy, ISA, bankovní účty, tresty atd...
DM feat efektů.
DM feat emocí.
DM feat ohňostrojů.
DM feat hyperefektů (kombinované automatické velké efekty se zvuky a generování bestií a placeablů).
DM feat hudby.
DM feat zvuků.
DM feat univerzální (hody, ovládání PC, NPC, lokací, přesvědčení, informace, počasí, zperzistentnění atd...)
DM feat křídel, rohů, ocasů a svítících očí.
DM feat práce pro nastavování pracovních poměrů postav.


K tomu všemu má DM schopnost nastavení většiny systému přímo ve hře ze speciální DM lokace. Přímo ve hře může generovat a upravovat libovolně vzhled či barvu libovolného předmětu, rozesílat vzkazy po všech nástěnkách atd... Většina důležitých událostí jenž jsou důsledkem jednání postav hráčů je automaticky zaznamenávána na perzistentní DM tabule a tak i když DM není ve hře stále, neunikne mu jediná žádná důležitá událost.

Většina důležitých aspektů je navíc hlídána automatickým systémem ISA (I See All), který v případě podezření na nekalou aktivitu hráče vypisuje hlášení na perzistentní DM tabuli. Pomocí systému ISA si může dle své vlastní volby i hráč ochránit účet před případným zneužitím či pokusem o nabourání účtu. Toto však vyžaduje stabilní CD klíč tohoto hráče (nesmí být změněn).

ISA taktéž hlídá a kombinuje postavy, accounty, IP, CD klíče a další identifikační znaky hráčů a postav. DM tak může velmi snadno odhalit která postava patří jakému hráči a jaký tento hráč má další účty a další postavy. Skrývání se za falešnými účty, měněné CD klíčů či IP tak nemají na informovanost DM prakticky vliv.