1
grafika

server.equilibrie.cz:5121

online

grafikagrafika

Herní čas: 21. 12. 1203 12.56

grafika
grafika
grafika
grafika
Vylepšení krajiny
grafika
Systémy
grafika
Kouzla, magie a modlitby
grafika
Dovednosti a odbornosti
grafika
Bestie, přítelíčci, summoni a jiná havěť
grafika
Vylepšení AI
grafika
Craft
grafika
Různé drobnosti
grafika
Možnosti pro vyspělé hráče
grafika
Úpravy povolání
grafika
DM nástroje

Equilibrie nabízí


Krokově založený craft (SBC)


obrázek Kategorie Craft
Zdroj Equilibrie
Stav Ve vývoji, zatím neaktivní
B
rzy Equilibrie získá zcela unikátní craftový systém s neomezenými možnostmi. Pro jeho implementaci byl vyvinut speciální popisný jazyk, který je funkční přímo uvnitř modulu. SBC (Step Based Craft) je zcela unikátní a dosud nikde nepoužitý systém, který se maximální možnou měrou podobá skutečným výrobním postupům.

Výroba každého předmětu je rozdělena na jednotlivé kroky, které na sebe navazují a přitom jsou velmi variabilní. Pro podporu craftu je k dispozici tzv. craftová perzistence, kde je možné uskladňovat jak suroviny tak polotovary pro výrobu a to jen s minimálním omezením na počet vložených kusů.

Vytrénovat se lze na libovolném materiálu, ale jak se něco stane dosti lehké tak už se na tom moc trénovat nejde. Pro výuku je důležitá složitost a obtížnost postupu výroby nikoliv použité materiály.

Je zajištěno, aby svět nezaplavily "pokusné" výrobky z dílen a přesto je možné neomezeně craftit a zlepšovat se.

I již hotové výrobky je možné dále upravovat a vylepšovat (nazdobit dýku, vsadit kámen, očarovat kouzlem...). Navíc veškeré vyrobené věci jsou opatřeny značkou výrobce. Po aplikaci koule stavu/featu na věc se zobrazí i jméno řemeslníka.

Výrobní postupy nejsou dané ani známé - základní postupy jsou k nahlédnutí za peníze v craftových knihovnách, pokročilé výrobní postupy (generují se poloautomaticky) je nutné najít metodou pokus-omyl nebo studiem co která surovina může dělat s kterou atd... Mistr řemeslník tak není jen ten co má max natrénováno, ale i ten co zná ostatním neznámé postupy výroby.

Mohou vznikat i věci neobyčejné moci a síly ale jejich pravděpodobnost vyrobení je velmi, velmi malá.

Po dokončení bude k dispozici 11 činností sběru a dolování (včetně stávajících), 18 craftových činností z nichž některé jsou příbuzné a prováděním činnosti jedné se tochu zlepšíte i v druhé (třetí, čtvrté..).