3
grafika
server.equilibrie.cz:5121
grafika
grafika
grafika
grafika
grafika
Vylepšení krajiny
grafika
Systémy
grafika
Kouzla, magie a modlitby
grafika
Dovednosti a odbornosti
grafika
Bestie, přítelíčci, summoni a jiná havěť
grafika
Vylepšení AI
grafika
Craft
grafika
Různé drobnosti
grafika
Možnosti pro vyspělé hráče
grafika
Úpravy povolání
grafika
DM nástroje

Equilibrie nabízí


Podstrč předmět


obrázek Kategorie Dovednosti a odbornosti
Zdroj Equilibrie
Stav Aktivní
T
uto odbornost získávají všechny postavy na druhé úrovni. Slouží pro nenápadné podstrčení předmětu jiné osobě. Lze použít jen 1x za 30 sec.

Jako hlavní dovednost je bráno Okrádání. Nejprve je nutné použitím této odbornosti na předmět označit předmět jenž se postava pokusí podstrčit. Poté použitím na osobu se postava pokusí podstrčit jí tento předmět.

Je proveden hod na Okrádání postavy s menším postihem podle velikosti a váhy předmětu. Následně je proveden hod na Všímavost oběti s větším bonusem podle velikosti a váhy předmětu proti Klamání iniciátora. Podobný hod na všímavost je proveden i všem ostatním postavám jenž se nalézají dostatečně blízko k oběti, ale s bonusem jen 5.

Pakliže si cílová postava ničeho nevšimne je vypsána hláška iniciátoru o úspěšném podstrčení a za ochranný interval 10-30 sec je fyzicky vybraný předmět přesunut z inventáře iniciátora do inventáře cíle. Zloděj tak má šanci se potichu vytratit před tím, než hráč cílové postavy obdrží systémovou hlášku o získání předmětu.

Podstkávat předmět nelze ze skrytu (technické důvody), proto iniciátor musí ovládat Klamání aby nabudil falešný dojem a odvedl pozornost od pravé činnosti jenž vyvíjí.