4
grafika
server.equilibrie.cz:5121
grafika
grafika
grafika
grafika
grafika
Vylepšení krajiny
grafika
Systémy
grafika
Kouzla, magie a modlitby
grafika
Dovednosti a odbornosti
grafika
Bestie, přítelíčci, summoni a jiná havěť
grafika
Vylepšení AI
grafika
Craft
grafika
Různé drobnosti
grafika
Možnosti pro vyspělé hráče
grafika
Úpravy povolání
grafika
DM nástroje

Equilibrie nabízí


Druid


obrázek Kategorie Úpravy povolání
Zdroj Equilibrie
Stav Aktivní
D
ruidé na Equilibrii získávají schopnost utišit lesní zvěř. Tak dokáží např, pohodlně projít lesem nebo i provést skupinku jiných postav bez krveprolití. Naopak jakmile druid lesní zvíže zabije či pokácí strom tak je penalizován na auře.

Druidé jsou ochránci lesa, tvorové jejichž duše i tělo je vrostlé do lesa a jeho ducha. Druidé proto nesnáší na sobě dotek kovu. V případě, že si druid obleče oděv s částmi kovu, např. kroužkovou košili, tak je automaticky penalizován na své moudrosti a schopnosti vcítit se do myšlení zvířat a to až do okamžiku kdy tento oděv sundá.

Druidé a hraničáři mají standardně možnost omámit lesní zvíře a tak jej využívat v boji na své straně. Na Equilibrii je ovšem při přestupu s takto omámeným zvířetem mezi lokacemi určitá pravděpodobnost, že se zvíře vytrhne z vůle druida či hraničáře a vrátí se zpět do svého teritoria. Druidé a hraničáři proto tuto svou schopnost mohou používat ale je efektivně odstraněn syndrom "skočím si pro mědvěda a zbytek dne ho vláčím světem".